Proč nemít webové stránky zdarma?

V dnešní elektronicky pokročilé době sahá mnoho podnikajících osob k vytvoření webových stránek. Bohužel se podnikatelé často spoléhají na vytvoření webových stránek, které budou zcela zdarma a mylně se tak domnívají, že mají tuto problematiku z krku a nemusí se jí dále zaobírat. Opak je pravdou. Vytvoření webových stránek zdarma je byznys, ačkoliv se to na první pohled nezdá. Tedy byznys pro poskytovatele, nikoliv pro Vás. Poskytovatelé internetových stránek zdarma profitují z umístění reklam na Vašich webových stránkách nebo si přidávají vlastní doménu do té Vaší (například novak.webnode.cz, novak.wz.cz, novak.ic.cz atd). Bohužel mnoho lidí, kteří nerozumí webové problematice, se zaslepeně pustí do cesty internetových stránek zdarma. Jen těžko si lze totiž představit, že by některému podnikateli nevadil reklamní banner jiné společnosti na vlastním webu.


Webové stránky na jedno brdo?

Ten, kdo si již pohrával s myšlenkou vytvořit si webové stránky zdarma, se určitě setkal s výběrem šablony. Šablony, která však slouží nejenom Vám, ale také spoustě dalších zájemců. Zpravidla totiž poskytovatelé webových stránek zdarma poskytují výběr jen z pár šablon, které se případně liší pouze barvou či jinak upravenou strukturou webu. A právě originalita, přehlednost a kvalita textů webových stránek velmi ovlivňuje, jak se návštěvník cítí na webových stránkách a zda se rozhodne majitele www stránek kontaktovat za účelem obhodu.

 

 

Kvalitní webové stránkyWebové stránky zdarma a jejich dohledatelnost

Zdarma si tedy vytvoříte webové stránky, které na první pohled nevypadají vůbec špatně, dokonce se Vám mohou i líbit, ale jak je tedy možné, že na ně nikdo nechodí? Bohužel klíčová služba u webových stránek je tzv. SEO optimalizace, neboli nastavení stránek pro vyhledávače. Toto nastavení je soubor úkonů, které jsou potřeba vytvořit na míru každé webové stránce a neexistuje žádný obecný model, který by mohl kdokoliv použít a mít 100% jistotu, že se budou webové stránky kvalitně zobrazovat na prvních příčkách vyhledávačů. Služba natavení pro vyhledávače se stále rozvíjí, a proto se svěřte do rukou profesionálů v oboru, kteří za sebou mají výsledky.

 

Slovo závěrem

Nepořizujte si webové stránky zdarma, raději si pořiďte kvalitní webové stránky od odborníků, kteří ví, co dělají a mohou Vám přinést více užitku za rozumnou cenu. Při současné konkurenci se cena za vytvoření kvalitních webových stránek pohybuje od 5 000 a záleží jen na Vás, jak moc chcete, aby Vaše stránky byly ve vyhledávačích vidět a přiváděly Vám zákazníky.