Grafické práce

Součástí tvorby přehledných webových stránek je i grafika webu. Protože se vždy snažíme vytvořit www stránky v návaznosti na zadané téma, musí s tím korespondovat i grafické zpracování webu. Děláme maximum pro spokojenost našeho klienta s grafickým provedením i rozvržením webových stránek. Součástí našich služeb není jen grafická podoba www stránek, ale také další grafické práce nepřímo spojené s tvorbou webových stránek.

Dále nabízíme

  • vytvoření vizitek od návrhu až po tisk
  • vytvoření letáků
  • vytvoření bannerů
  • vytvoření loga
  • vytvoření hlavičkového papíru
  • vytvoření plakátů

 

Corporate identity aneb firemní identita

Firemní identita je neprávem podceňované téma. Jedná se přitom o jednu z nejvýznamnějších záležitostí při budování tváře společnosti. Výstavní skříní je pak logo. Logo firmy musí splňovat všechny náležitosti tak, aby správně plnilo svou úlohu. Především musí být srozumitelné, nezaměnitelné, na první pohled chytlavé, odpovídající danému zamření firmy a zároveň originální. Pokud firma používá správně zvolené logo, tak si ho zákazníci zapamatují a ihned si ho spojí s firmou.

 

Redesign starého loga

Váháte mezi oživením starého loga a úplnou výměnou? Funguje-li logo správně a plní svůj účel, doporučujeme logo pouze upravit do modernější verze. V případě, že si pod logem zákazník nevybaví Vaši firmu, pak doporučujeme logo zcela změnit. Důvodů, proč si zákazník nespojuje Vaši firmu s Vaším logem, může být několik. V logu mohou být nevhodně zvolené barvy, může chybět skrytý význam nebo je jen použita špatná kompozice. Chcete-li změnit své logo, neváhejte nás kontaktovat ohledně nezávazné poptávky.