Kompatibilita webových stránek

V současné době se stále rozšiřují digitální vymoženosti. Příkladem toho jsou populární smartphony (chytré telefony), tablety, mBooky, ipady a mnoho dalších nás v budoucnu ještě čeká. Právě díky těmto technologiím se musejí webové stránky zobrazovat jinak než na běžném stolním počítači a notebooku. Proto klademe velký důraz na to, aby se www stránky zobrazovaly na všech platformách stejně a splnily tak svůj účel. Součástí kompatibilních stránek je i automatické přizpůsobení webu na daný formát. Je tedy zabezpečená nejen správná vizuální forma stránek, ale také fukcionalita v podobě upraveného menu stránek, správného zobrazování dotazníků, map a všech ostatních komponent, které stránky obsahují.

 

Kompatibilita webových stránek v prohlížečích

Nejen různorodost platforem má vliv na zobrazování webových stránek. Důležité jsou také webové prohlížeče. Důkazem toho je Internet Explorer, který velmi často zobrazuje webové stránky jinak, než jak je tomu u rozšířenějších prohlížečů jako Mozzila Firefox, Google Chrome či Opera. Špatnému zobrazování webových stránek také přispívá neaktuálnost internetového prohlížeče. Protože se tato internetová problematika stále vyvíjí, nabízejí společnosti nejnovější verze prohlížečů čím dál častěji a zdarma.

 

 

Responzivní vzhled zaručen

Díky tomu, že se specializujeme na tvorbu webovch stránek za přítomnosti redakčních systému, zaručujeme responzivní vzhled. Redakční systémy se stejně jako webová problematika stále vyvíjejí a reagují tak na všechny nové trendy. Díky vyhledávání nových verzí je možné starší verze redakčních systémů aktualizovat na modernější. Díky tomu si můžete během několika let upgradovat vlastní www stránky na novější verzi podporující novinky webové problematiky. Netroufáte-li si na aktualizaci vlastního redakčního systému, uděláme to za Vás. Při přechodu na vyšší verzi se za předpokladu, že to umožňuje Vaše šablona, zachová všechen text i struktura webových stránek. Podobně zůstane i schopnost zobrazení www stránek na jakékoliv platformě.