Co je socializace webových stránek?

Socializace webových stránek je bezplatné využití sociálních sítí jako Facebook a Twitter k propagaci svých internetových stránek. V současné době je lidé, nejen v České republice, využívají ke sdílení odkazů na webové stránky, produktů, videí či obrázků. Tím, že sdílejí tyto materiály, prakticky vytvářejí bezplatnou reklamu – jejich přátelé mohou tato doporučení vidět na jejich zdi. Socializace webových stránek je evergreenem v online propagaci webových stránek a velmi ovlivňuje jejich úspěšnost.

 

Aktivní správa sociálních sítí

Pokud se zákazníkovi zalíbí obsah Vašich webových stránek, může se pomocí tlačítka „to se mi líbí“ stát fanouškem Vašeho facebookového profilu. Všechny novinky a informace, které na sociální síti sdílíte, se mu pak nabídnou. Tyto informace může sdílet či „olajkovat“, takže se jeho aktivita týkající se Vašeho podnikání zobrazí všem jeho přátelům coby potencionálním zákazníkům. Tento řetězec se opakuje u všech Vašich fanoušků, kteří daný status/novinku sdílejí. Proto se k aktivní správě sociálních sítí uchyluje stále větší množství klientů, kteří aktivním marketingem vylepšují svou pozici na trhu.

 

Socializace webových stránek a její cena

Velkou výhodou socializace webových stránek je především její cena. Zhotovení fanouškovské stránky stojí 1200 Kč a žádné další poplatky nejsou. Do Vaší fanouškovské stránky vytvoříme logo na míru, přidáme obrázek a nastavíme ji. S propagací stránky Vám pomůžeme a předáme Vám její správcovství. V případě zájmu můžete využít naší bezplatné konzulatce ohledně socializace webové stránky. Nabízíme také samotnou správu fanouškovské stránky za 1200 Kč za měsíc.

 

Proč mít Facebook stránku?

  • rychlé oslovení vlastních fanoušků
  • zvýšení povědomí o Vaší firmě
  • získání důvěry u potencionálních zákazníků
  • možnost pořádání soutěží
  • získání zpětné vazby
  • komentáře na Facebooku zvyšují návštěvnost webových stránek
  • Vaše příspěvky vidí široký okruh lidí, nejenom Vaši fanoušci