O nás

Jsme průbojná firma zabývající se tvorbou kvalitních webových stránek a všemi službami s tím spojenými. Zakládáme si na úzké spolupráci s každým zákazníkem, jemuž vytváříme www stránky přesně podle jeho vlastních představ.


Pracujeme s moderními technologiemi, díky nimž můžeme vytvářet internetové stránky nejvyšší kvality. Důležitá při výrobě webu je pro nás grafika podpořená vhodnou SEO optimalizací doplněnou o čtivý a své fuknce splňující copywritingový text. Tvoříme v zavedeném redakčním systému Joomla!, který obsahuje snadno ovladatelný redakční systém pro případnou pozdější editaci textů.


Věříme, že webové stránky jsou dnes základem úspěšného podnikání. Věříme, že na internetu se v dešní době pohybuje největší množství potencionálních zákazníků. Věříme, že známe metody, jak tyto zákazníky přivést na námi vyrobené stránky. A věříme, že takové webové stránky si u nás může dovolit takřka každý podnikatel.

Všem našim klientům děkujeme za důvěru a spolupráci s námi.

 

Řekli o nás

Spolupráce s JC webem byla velmi úspěšná, realizace webu i SEO optimalizace nám pomáhá. Doporučuji pro další klienty.
MUDr. Robert Středa, Ph.D.

Spolupráce s JC Webem je výborná. Webové stránky jsou přehledné i pacienti si je chválí. JC web mohu jen doporučit.
MUDr. Andrea Adamcová

Se službami od JC webu jsem byl velmi spokojen. Spolupráce byla vždy věcná, konkrétni, ale zároveň férová a přátelská. Oceňuji hlavně flexibilitu a serióznost. Mohu vřele doporučit i dalším zájemcům o IT služby.
MUDr. Zdeněk Štěpánek

S webovými stránkami od JC webu jsem moc spokojená, vyhovují mi jak z hlediska bezvadného fungování, tak z estetického provedení. JC web mohu jenom doporučit.
MUDr. Iveta Petrželová

Spolupráce s JC webem na tvorbě našich webových stránek předčila očekávání. Už jsme měli zkušenost s jinou společností, ale právě tato spolupráce, flexibilita, nápaditost, zapracování našich požadavků do tvorby www stránek nám dala pocit, že skutečně realizujeme naše představy. Děkujeme a doporučujeme.
Ing. Martin Zenk

Spolupráce s JC Webem je výborná. Webové stránky jsou přehledné i pacienti si je chválí. JC web mohu jen doporučit.
MUDr. František Šnopl

Webové stránky od JC webu byly vytvořené dle mých představ a vše funguje bez problémů.
Luděk Vrabec

S webem od JC webu jsem nadmíru spokojený. Z dvou grafických návrhů jsem si vybral ten pravý a pozdější dolaďování proběhlo bez nejmenších potíží. Komunikace byla věcná a hlavně blesková. Všem doporučuji!
David Dvořák